LOADING....!!!!!

Через збій надходження рахунків за спожитий газ, у платіжках за жовтень сумовано обсяги газу за 2,5 місяці

18.11.2021

До уваги побутових споживачів ТОВ «Кременчукгаз Трейдінг».

У вересні 2021 року відбувся збій у надходженнях рахунків побутових клієнтів за спожитий у серпні природний газ. У результаті побутові споживачі не отримали так звані «платіжки» від ТОВ «Кременчукгаз Трейдінг».
Після налагодження системи роботи, у листопаді 2021 року, кожен із споживачів отримав сумарне нарахування за 2,5 місяці – половину серпня, вересень та жовтень 2021 року.
Наразі ми отримуємо величезну кількість звернень із цього приводу. Це негативно відображається на роботі Центру обслуговування споживачів, який і без того завантажений телефонними дзвінками.

Просимо уважно звірити ваші нарахування – обсяги й суми – з показниками лічильників та тарифами, що діяли у кожному із цих місяців.
Пригадайте, за який місяць ви сплачували востаннє – знайдіть чеки.
Нарешті ідентифікуйте, споживачем якого постачальника ви є?
Якщо ви точно є клієнтом ТОВ «Кременчукгаз Трейдінг» і маєте підтвердження розбіжностей у нарахуваннях, то ми готові до взаємодії з вами.

Наші контакти:
067-5056318 вайбер,
053-6794404 телефон,
office@kgaz-trading.com.ua – електронна пошта,
kgaz-trading.com.ua – особистий кабінет.

Останні Новини

інформація для клієнтів щодо
трендів в енергетиці

Завдяки зусиллям фахівців ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг» по спільній роботі з «Нафтогазом» стало можливим підписання контракту на український ресурс! В результаті ми отримали природний газ, яким забезпечуватимемо населення до кінця опалювального періоду (до кінця квітня 2022 року). read more
До уваги побутових споживачів ТОВ «Кременчукгаз Трейдінг». У вересні 2021 року відбувся збій у надходженнях рахунків побутових клієнтів за спожитий у серпні природний газ. У результаті побутові споживачі не отримали так звані «платіжки» від ТОВ «Кременчукгаз Трейдінг». Після налагодження системи роботи, у листопаді 2021 року, кожен із споживачів отримав сумарне […] read more
ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ТРЕЙДІНГ»  ЗМІНЮЄ БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ КОШТІВ ЗА ВИКОРИСТАНИЙ ПРИРОДНИЙ ГАЗ ПОБУТОВИМИ СПОЖИВАЧАМИ ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ТРЕЙДІНГ» , буде приймати оплату від побутових споживачів не залежно від місця знаходження та території обслуговування Оператором ГРМ на нові банківські реквізити, а саме: ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ТРЕЙДІНГ» Код ЄДРПОУ 31611537 філія  АТ «УКРЕКСІМБАНК»  у м. Полтаві, […] read more

Написати нам

Залишились запитання?

Ми з радістю проконсультуємо Вас щодо ситуації на ринку енергоносіїв, підберемо зручний та вигідний тариф, підготуємо всі папери та оформимо угоди.

Ми працюємо для Вас