LOADING....!!!!!

КРЕМЕНЧУКГАЗ-ТРЕЙДІНГ МАЄ ГАРАНТОВАНИЙ РЕСУРС ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ ПРИРОДНИМ ГАЗОМ

21.10.2021

ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг» має достатній ресурс для забезпечення населення природним газом.

Вважаємо за доцільне оприлюднити таку інформацію на початку опалювального сезону, із огляду на побоювання споживачів щодо впливу коливань європейського ринку газу на місцевих постачальників.

Ми хочемо запевнити, що вживаємо заходів до покращення обслуговування клієнтів та маємо наміри зробити наш ресурс доступнішим для них. Вирішення окремих ключових питань займає час, отож ми розраховуємо на розуміння своїх споживачів.

Щодо технічних питань, пов’язаних із приєднанням до договору на постачання з ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг», то всі підписані заяви-приєднання, які перебувають у стані опрацювання, будуть активовані на платформі в системі Оператора ГТСУ до 01 листопада 2021 року.

Це значить, що платіжки за листопад прийдуть ВСІМ клієнтам ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг», якщо вони обрали НАШУ компанію в якості постачальника газу.

ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг» організує самостійну доставку споживачам платіжок за спожитий природний газ та сплату за газ через систему ВАС.

Додамо, що будь-які питання, незалежно від постачальника, можна вирішити за допомогою Центрів обслуговування споживачів, які працюють БЕЗ ПЕРЕРВИ!

Задля зручності та із огляду на карантинні умови, ми продовжуємо застосовувати оnline-зв’язок.

Це телефонні лінії:

0536 78 04 04, 067 503 75 20, 095 720 00 36, 063 839 35 33,

067 504 78 16 (Viber, Telegram, WhatsApp)

Це Особистий кабінет на сайтах компаній:

http://kgaz.com.ua/

https://kgaz-trading.com.ua/

А також telegram @PROgazuy

Та месенджери у Фейсбуці на сторінках:

https://www.facebook.com/kggrup

https://www.facebook.com/Kremenchukgaz

Останні Новини

інформація для клієнтів щодо
трендів в енергетиці

Завдяки зусиллям фахівців ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг» по спільній роботі з «Нафтогазом» стало можливим підписання контракту на український ресурс! В результаті ми отримали природний газ, яким забезпечуватимемо населення до кінця опалювального періоду (до кінця квітня 2022 року). read more
До уваги побутових споживачів ТОВ «Кременчукгаз Трейдінг». У вересні 2021 року відбувся збій у надходженнях рахунків побутових клієнтів за спожитий у серпні природний газ. У результаті побутові споживачі не отримали так звані «платіжки» від ТОВ «Кременчукгаз Трейдінг». Після налагодження системи роботи, у листопаді 2021 року, кожен із споживачів отримав сумарне […] read more
ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ТРЕЙДІНГ»  ЗМІНЮЄ БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ КОШТІВ ЗА ВИКОРИСТАНИЙ ПРИРОДНИЙ ГАЗ ПОБУТОВИМИ СПОЖИВАЧАМИ ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ТРЕЙДІНГ» , буде приймати оплату від побутових споживачів не залежно від місця знаходження та території обслуговування Оператором ГРМ на нові банківські реквізити, а саме: ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ТРЕЙДІНГ» Код ЄДРПОУ 31611537 філія  АТ «УКРЕКСІМБАНК»  у м. Полтаві, […] read more

Написати нам

Залишились запитання?

Ми з радістю проконсультуємо Вас щодо ситуації на ринку енергоносіїв, підберемо зручний та вигідний тариф, підготуємо всі папери та оформимо угоди.

Ми працюємо для Вас