LOADING....!!!!!

Приєднатися до «Кременчукгаз-Трейдінгу» можна дистанційно – постачальник газу пропонує споживачам онлайн-сервіс

13.05.2021

Завантажити заяву приєднання

Для того, щоб стати споживачем ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг», треба підписати заяву-приєднання на постачання природного газу та додати паспорт, ідентифікаційний код і документи на право власності.

Зробити це можна будь-яким зручним способом. Зокрема, дистанційно, тобто перебуваючи вдома чи в іншому місці.

Онлайн-сервіс ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг» дозволяє людині уникнути черг за зайвих поїздок в інший кінець міста.

Бланк треба заповнити і підписати. Всі документи можна відсканувати за місцем розташування споживача і спрямувати поштою чи вайбером:

office@kgaz-trading.com.ua

 

+38(067) 289-7892

 

 

(067) 504-78-16 VIBER

 

+38(067) 289-7892 VIBER

 

+38(067) 505-6318 VIBER

Разом з тим, як і раніше, співробітники компанії продовжують обходити адреси кременчужан, надають бланк заяви-приєднання, допомогають його заповнити. І це ще одна можливість підписати заяву прямо вдома, уникнути черг, зберегти час і нерви.

Сам споживач може скористатися нашим бланком, при можливості, роздрукувати його, заповнити самостійно, підписати і віддати разом із копіями документів під час візиту нашого працівника.

Важливо: ЕІС-код при оформленні документів НЕ ПОТРІБЕН.

 

Увага! Для того, щоб перейти до нового постачальника природного газу, у споживача повинна бути відсутня заборгованість!

Останні Новини

інформація для клієнтів щодо
трендів в енергетиці

Річна ціна, що діятиме за замовчуванням для всіх споживачів з 01 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року становить 9 990,00 грн за 1000 куб м (з ПДВ).  Це ТАРИФ «КГТ – стандарт». Порядок та умови розрахунків: розрахунки у гривнях на вказані у договорі реквізити до 25 числа місяця, наступного за […] read more
До уваги одержувачів житлових субсидій! Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 №505 сім’ям, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, житлова субсидія з травня 2021 року на наступний термін буде перепризначена автоматично без особистого звернення. Вказаним сім’ям розрахунок розміру субсидії буде проведено автоматично після одержання даних […] read more
Завантажити заяву приєднання Для того, щоб стати споживачем ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг», треба підписати заяву-приєднання на постачання природного газу та додати паспорт, ідентифікаційний код і документи на право власності. Зробити це можна будь-яким зручним способом. Зокрема, дистанційно, тобто перебуваючи вдома чи в іншому місці. Онлайн-сервіс ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг» дозволяє людині уникнути черг за […] read more

Написати нам

Залишились запитання?

Ми з радістю проконсультуємо Вас щодо ситуації на ринку енергоносіїв, підберемо зручний та вигідний тариф, підготуємо всі папери та оформимо угоди.

Ми працюємо для Вас