LOADING....!!!!!

Приєднатися до «Кременчукгаз-Трейдінгу» можна дистанційно – постачальник газу пропонує споживачам онлайн-сервіс

13.05.2021

Завантажити заяву приєднання

Для того, щоб стати споживачем ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг», треба підписати заяву-приєднання на постачання природного газу та додати паспорт, ідентифікаційний код і документи на право власності.

Зробити це можна будь-яким зручним способом. Зокрема, дистанційно, тобто перебуваючи вдома чи в іншому місці.

Онлайн-сервіс ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг» дозволяє людині уникнути черг за зайвих поїздок в інший кінець міста.

Бланк треба заповнити і підписати. Всі документи можна відсканувати за місцем розташування споживача і спрямувати поштою чи вайбером:

office@kgaz-trading.com.ua

 

+38(067) 289-7892

 

 

(067) 504-78-16 VIBER

 

+38(067) 289-7892 VIBER

 

+38(067) 505-6318 VIBER

Разом з тим, як і раніше, співробітники компанії продовжують обходити адреси кременчужан, надають бланк заяви-приєднання, допомогають його заповнити. І це ще одна можливість підписати заяву прямо вдома, уникнути черг, зберегти час і нерви.

Сам споживач може скористатися нашим бланком, при можливості, роздрукувати його, заповнити самостійно, підписати і віддати разом із копіями документів під час візиту нашого працівника.

Важливо: ЕІС-код при оформленні документів НЕ ПОТРІБЕН.

 

Увага! Для того, щоб перейти до нового постачальника природного газу, у споживача повинна бути відсутня заборгованість!

Останні Новини

інформація для клієнтів щодо
трендів в енергетиці

Завдяки зусиллям фахівців ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг» по спільній роботі з «Нафтогазом» стало можливим підписання контракту на український ресурс! В результаті ми отримали природний газ, яким забезпечуватимемо населення до кінця опалювального періоду (до кінця квітня 2022 року). read more
До уваги побутових споживачів ТОВ «Кременчукгаз Трейдінг». У вересні 2021 року відбувся збій у надходженнях рахунків побутових клієнтів за спожитий у серпні природний газ. У результаті побутові споживачі не отримали так звані «платіжки» від ТОВ «Кременчукгаз Трейдінг». Після налагодження системи роботи, у листопаді 2021 року, кожен із споживачів отримав сумарне […] read more
ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ТРЕЙДІНГ»  ЗМІНЮЄ БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ КОШТІВ ЗА ВИКОРИСТАНИЙ ПРИРОДНИЙ ГАЗ ПОБУТОВИМИ СПОЖИВАЧАМИ ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ТРЕЙДІНГ» , буде приймати оплату від побутових споживачів не залежно від місця знаходження та території обслуговування Оператором ГРМ на нові банківські реквізити, а саме: ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ТРЕЙДІНГ» Код ЄДРПОУ 31611537 філія  АТ «УКРЕКСІМБАНК»  у м. Полтаві, […] read more

Написати нам

Залишились запитання?

Ми з радістю проконсультуємо Вас щодо ситуації на ринку енергоносіїв, підберемо зручний та вигідний тариф, підготуємо всі папери та оформимо угоди.

Ми працюємо для Вас