LOADING....!!!!!

Приєднатися до «Кременчукгаз-Трейдінгу» можна дистанційно – постачальник газу пропонує споживачам онлайн-сервіс

13.05.2021

Завантажити заяву приєднання

Для того, щоб стати споживачем ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг», треба підписати заяву-приєднання на постачання природного газу та додати паспорт, ідентифікаційний код і документи на право власності.

Зробити це можна будь-яким зручним способом. Зокрема, дистанційно, тобто перебуваючи вдома чи в іншому місці.

Онлайн-сервіс ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг» дозволяє людині уникнути черг за зайвих поїздок в інший кінець міста.

Бланк треба заповнити і підписати. Всі документи можна відсканувати за місцем розташування споживача і спрямувати поштою чи вайбером:

office@kgaz-trading.com.ua

 

+38(067) 289-7892

 

 

(067) 504-78-16 VIBER

 

+38(067) 289-7892 VIBER

 

+38(067) 505-6318 VIBER

Разом з тим, як і раніше, співробітники компанії продовжують обходити адреси кременчужан, надають бланк заяви-приєднання, допомогають його заповнити. І це ще одна можливість підписати заяву прямо вдома, уникнути черг, зберегти час і нерви.

Сам споживач може скористатися нашим бланком, при можливості, роздрукувати його, заповнити самостійно, підписати і віддати разом із копіями документів під час візиту нашого працівника.

Важливо: ЕІС-код при оформленні документів НЕ ПОТРІБЕН.

 

Увага! Для того, щоб перейти до нового постачальника природного газу, у споживача повинна бути відсутня заборгованість!

Останні Новини

інформація для клієнтів щодо
трендів в енергетиці

Директор ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг» Валерій КУЗМІНСЬКИЙ зробив заяву для ЗМІ «Кременчукгаз-Трейдінг» постачає газ для 30 000 побутових споживачів! Ми взяли зобов’язання постачати природний газ населенню, але не отримуємо доступ до газу українського видобутку. Ми його купуємо на біржі. Якщо річний тариф для побутових споживачів становить 9,99 грн/куб м газу, то сьогодні […] read more
Річна ціна, що діятиме за замовчуванням для всіх споживачів з 01 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року становить 9 990,00 грн за 1000 куб м (з ПДВ).  Це ТАРИФ «КГТ – стандарт». Порядок та умови розрахунків: розрахунки у гривнях на вказані у договорі реквізити до 25 числа місяця, наступного за […] read more
До уваги одержувачів житлових субсидій! Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 №505 сім’ям, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, житлова субсидія з травня 2021 року на наступний термін буде перепризначена автоматично без особистого звернення. Вказаним сім’ям розрахунок розміру субсидії буде проведено автоматично після одержання даних […] read more

Написати нам

Залишились запитання?

Ми з радістю проконсультуємо Вас щодо ситуації на ринку енергоносіїв, підберемо зручний та вигідний тариф, підготуємо всі папери та оформимо угоди.

Ми працюємо для Вас