LOADING....!!!!!

Роз’яснення для побутових споживачів природного газу

31.03.2021

Споживачі природного газу в Кременчуці та низці населених пунктів у зоні обслуговування ПрАТ  «Кременчукгаз» висловлюють занепокоєння повідомленнями у пресі про те, що нібито вони залишилися без постачальника газу.
У людей виникає питання: «Що робити? Куди бігти? З ким підписувати угоди?»

Насправді газ нікому не відключали!

Дійсно постійний постачальник (ТОВ «Кременчукгаз-постачання») прийняв рішення про припинення постачання природного газу в березні-квітні 2021 року. Про причини читайте на сайті цього підприємства – kgp.com.ua/ДО-УВАГИ-СПОЖИВАЧІВ – ця інформація може бути корисною для тих, хто прагне розібратися у складній ситуації на ринку газу.

АЛЕ!

Для тих, хто не розуміє, як ці зміни відіб’ються на їхньому житті, чи загрожує їм щось, хочемо просто пояснити:
– Компанії «Кременчукгаз Груп» продовжують працювати як і раніше.
– Зокрема, ТОВ «Кременчукгаз Трейдінг» продовжує надавати послугу з газопостачання населення, причому за одними із найнижчих цін в Україні.
– Оскільки попередній постачальник припинив надавати послуги, то кожен споживач має можливість перейти до іншого постачальника.

Тобто від ТОВ «Кременчукгаз-постачання» – до ТОВ «Кременчукгаз Трейдінг» – ось його офіційний сайт – kgaz-trading.com.ua – тут є контакти.

Корисна інформація для того, хто розгубився:
– Ми маємо сучасний Центр обслуговування споживачів, куди можна звернутися із цього питання. Крім того, сам постачальник (ТОВ «Кременчукгаз Трейдінг») готовий допомогти у процесі переходу. Це підприємство, яке має досвід і тисячі споживачів.
– Підприємства групи «Кременчукгаз» довгі роки працюють в регіоні. Зокрема, ПрАТ «Кременчукгаз» обслуговує мережі та споруди й здійснює розподіл природного газу всім споживачам. Всі знають адресу, де ми знаходимося – м.Кременчук, пр.Г.Бреста, 46.
– Ми не ховаємося, а навпаки чекаємо вас!
– Керівництво компаній «Кременчукгаз Груп» розуміє, що простій людині важко розібратися в такій складній галузі, як газова, особливо, якщо політики спотворюють ситуацію та маніпулюють людською свідомістю.

Але відкиньте емоції та спокійно переоформляйте договори на постачання – це можна зробити до 30 квітня 2021 року.
«Кременчукгаз-Трейдінг» працює без обмежень, процедура переходу до нього проста і доступна. Список необхідних документів споживачам повідомлять за телефонами:
+38 067 505-63-12
+38 067 289-78-92
На сайті kgaz-trading.com.ua працює онлайн-підтримка із цих питань.
В соцмережах є сторінка http://surl.li/nueg, де можна звернутися з особистим повідомленням.

 

Залишайтесь із тими,
– хто перевірений часом,
– хто справно сплачує податки у МІСЦЕВИЙ бюджет,
– хто консультує НА МІСЦІ, створивши зручні сервіси,
– хто дбає про БЕЗПЕЧНУ ТА БЕЗПЕРЕБІЙНУ подачу природного газу,
– хто досконало обізнаний у потребах споживачів НАШОГО регіону,
– хто пропонує одну із НАЙНИЖЧИХ ЦІН по всій Україні – 6,90 грн/м3 у квітні!

Останні Новини

інформація для клієнтів щодо
трендів в енергетиці

Директор ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг» Валерій КУЗМІНСЬКИЙ зробив заяву для ЗМІ «Кременчукгаз-Трейдінг» постачає газ для 30 000 побутових споживачів! Ми взяли зобов’язання постачати природний газ населенню, але не отримуємо доступ до газу українського видобутку. Ми його купуємо на біржі. Якщо річний тариф для побутових споживачів становить 9,99 грн/куб м газу, то сьогодні […] read more
Річна ціна, що діятиме за замовчуванням для всіх споживачів з 01 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року становить 9 990,00 грн за 1000 куб м (з ПДВ).  Це ТАРИФ «КГТ – стандарт». Порядок та умови розрахунків: розрахунки у гривнях на вказані у договорі реквізити до 25 числа місяця, наступного за […] read more
До уваги одержувачів житлових субсидій! Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 №505 сім’ям, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, житлова субсидія з травня 2021 року на наступний термін буде перепризначена автоматично без особистого звернення. Вказаним сім’ям розрахунок розміру субсидії буде проведено автоматично після одержання даних […] read more

Написати нам

Залишились запитання?

Ми з радістю проконсультуємо Вас щодо ситуації на ринку енергоносіїв, підберемо зручний та вигідний тариф, підготуємо всі папери та оформимо угоди.

Ми працюємо для Вас