LOADING....!!!!!

Роз’яснення для побутових споживачів природного газу

31.03.2021

Споживачі природного газу в Кременчуці та низці населених пунктів у зоні обслуговування ПрАТ  «Кременчукгаз» висловлюють занепокоєння повідомленнями у пресі про те, що нібито вони залишилися без постачальника газу.
У людей виникає питання: «Що робити? Куди бігти? З ким підписувати угоди?»

Насправді газ нікому не відключали!

Дійсно постійний постачальник (ТОВ «Кременчукгаз-постачання») прийняв рішення про припинення постачання природного газу в березні-квітні 2021 року. Про причини читайте на сайті цього підприємства – kgp.com.ua/ДО-УВАГИ-СПОЖИВАЧІВ – ця інформація може бути корисною для тих, хто прагне розібратися у складній ситуації на ринку газу.

АЛЕ!

Для тих, хто не розуміє, як ці зміни відіб’ються на їхньому житті, чи загрожує їм щось, хочемо просто пояснити:
– Компанії «Кременчукгаз Груп» продовжують працювати як і раніше.
– Зокрема, ТОВ «Кременчукгаз Трейдінг» продовжує надавати послугу з газопостачання населення, причому за одними із найнижчих цін в Україні.
– Оскільки попередній постачальник припинив надавати послуги, то кожен споживач має можливість перейти до іншого постачальника.

Тобто від ТОВ «Кременчукгаз-постачання» – до ТОВ «Кременчукгаз Трейдінг» – ось його офіційний сайт – kgaz-trading.com.ua – тут є контакти.

Корисна інформація для того, хто розгубився:
– Ми маємо сучасний Центр обслуговування споживачів, куди можна звернутися із цього питання. Крім того, сам постачальник (ТОВ «Кременчукгаз Трейдінг») готовий допомогти у процесі переходу. Це підприємство, яке має досвід і тисячі споживачів.
– Підприємства групи «Кременчукгаз» довгі роки працюють в регіоні. Зокрема, ПрАТ «Кременчукгаз» обслуговує мережі та споруди й здійснює розподіл природного газу всім споживачам. Всі знають адресу, де ми знаходимося – м.Кременчук, пр.Г.Бреста, 46.
– Ми не ховаємося, а навпаки чекаємо вас!
– Керівництво компаній «Кременчукгаз Груп» розуміє, що простій людині важко розібратися в такій складній галузі, як газова, особливо, якщо політики спотворюють ситуацію та маніпулюють людською свідомістю.

Але відкиньте емоції та спокійно переоформляйте договори на постачання – це можна зробити до 30 квітня 2021 року.
«Кременчукгаз-Трейдінг» працює без обмежень, процедура переходу до нього проста і доступна. Список необхідних документів споживачам повідомлять за телефонами:
+38 067 505-63-12
+38 067 289-78-92
На сайті kgaz-trading.com.ua працює онлайн-підтримка із цих питань.
В соцмережах є сторінка http://surl.li/nueg, де можна звернутися з особистим повідомленням.

 

Залишайтесь із тими,
– хто перевірений часом,
– хто справно сплачує податки у МІСЦЕВИЙ бюджет,
– хто консультує НА МІСЦІ, створивши зручні сервіси,
– хто дбає про БЕЗПЕЧНУ ТА БЕЗПЕРЕБІЙНУ подачу природного газу,
– хто досконало обізнаний у потребах споживачів НАШОГО регіону,
– хто пропонує одну із НАЙНИЖЧИХ ЦІН по всій Україні – 6,90 грн/м3 у квітні!

Останні Новини

інформація для клієнтів щодо
трендів в енергетиці

Річна ціна, що діятиме за замовчуванням для всіх споживачів з 01 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року становить 9 990,00 грн за 1000 куб м (з ПДВ).  Це ТАРИФ «КГТ – стандарт». Порядок та умови розрахунків: розрахунки у гривнях на вказані у договорі реквізити до 25 числа місяця, наступного за […] read more
До уваги одержувачів житлових субсидій! Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 №505 сім’ям, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, житлова субсидія з травня 2021 року на наступний термін буде перепризначена автоматично без особистого звернення. Вказаним сім’ям розрахунок розміру субсидії буде проведено автоматично після одержання даних […] read more
Завантажити заяву приєднання Для того, щоб стати споживачем ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг», треба підписати заяву-приєднання на постачання природного газу та додати паспорт, ідентифікаційний код і документи на право власності. Зробити це можна будь-яким зручним способом. Зокрема, дистанційно, тобто перебуваючи вдома чи в іншому місці. Онлайн-сервіс ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг» дозволяє людині уникнути черг за […] read more

Написати нам

Залишились запитання?

Ми з радістю проконсультуємо Вас щодо ситуації на ринку енергоносіїв, підберемо зручний та вигідний тариф, підготуємо всі папери та оформимо угоди.

Ми працюємо для Вас